پرده برداری از چهره مسوولین روستای طلحه و مطالب بدون سانسور از واقعیتهای روستا ،تابع دشتستان بوشهر

مدتی است که در سایت دیارمهر روستای طلحه با کمال تعجب شاهد مطالب ، مقاله و دستنوشته هایی هستیم که تمامی آنان توسط اقلیتی از دبیران مدارس روستا نوشته میشود.
بی شک در قدرت قلمرانی اساتید عزیز و همچنین بزرگواری و آگاه بودن آنان هیچ شکی نیست ولی براستی چرا باید از فرهنگ و تاریخ ما کسی قلم براند که شاید تنها چند سال باشد که با فرهنگ ما خو گرفته است؟
در بلاغت و شیوایی گفتار استاد عزیز آقای عباس نیا هیچ شکی نیست ولی من از آن گله مندم که چرا نباید کسی از خود ما این وظیفه را بر عهده بگیرد؟
چرا آقایان اسپرغم  و ...  باید از نارنج و سونگهای ما قلم شعر و نثر برانند و آقای افشون و عباس نیا سخن از تاریخ و فرهنگ ما بزنند؟
ضمن تاکید بر فرهیخته بودن و اصرار بر بزرگ منشی اساتید عزیز ذکر شده ، تنها قصدم از این چند خط نهیبی است به سایر دبیران و اساتید بومی روستای خودمان .
آیا غیر از این چند نفر کسی را قدرت به تصویر کشیدن فرهنگ و تاریخمان نیست؟
آیا ما باید فرهنگ و تاریخ خودمان را در طرح به تصویر کشیده شده هرچند زیبا و دقیق یک بیگانه ببینیم؟
شاید هم همکار بودن مدیر سایت دیارمهر با اساتید ذکر شده باعث گردیده شعرهای نوذر فولادی با آن همه شیوایی و زیبایی در میان نوشته های دیگران رنگ ببازد.
گله گذاریم را از مدیر سایت دیارمهر فزونی می یابم ولی آیا باید آنقدر صمیمیتهای بیگانه گان را تحمل کنیم و خود را به نشنیدگی بزنیم تا روزی که حرمت ناموس دیارمان را به قیمت مکالمه چند کلمه لاتین بشکنند  ؟؟؟ ( که شکستند)!!!!!!!!
شان و منزلت آقایان اسپرغم ، افشون ، عباس نیا ، خسروی و بسیاری اساتید دیگر بسیار بالاتر از این حرفهاست ، روی سخنم با دیگری است.

ارسال شده توسط : قلبی دردمند
                          اسفند ۱۳۸۹

( به نمایش گذاشتن مطالب ارسالی به معنای تایید آن از سوی وبلاگ ما نیست)

+ نوشته شده در  چهارشنبه ۲۴ فروردین۱۳۹۰ساعت 11:37  توسط مدیر وبلاگ  |